GEFCO, Fransızlarla Nikah Tazeledi

GEFCO; Peugeot, Citroen, DS ve Opel markalarının bitmiş otomotiv ürünlerinin taşımacılık çözüm ortaklığını yapmaya devam edecek.

GEFCO, Peugeot, Citroen, Opel ve DS için Türkiye’deki bitmiş araç lojistiği hizmetlerini sağlama amacıyla iki yıllık stratejik bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşmeye, araçların liman operasyonları, teslimat sonrası kontrol (PDI) hizmetleri ve Türkiye’de   araç dağıtımı dahil. GEFCO Türkiye, ayrıca Fransa’daki Vesoul ve Almanya’daki Bochum şehirlerinden İzmir’e uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra yedek parçaların yurt içinde dağıtımını da yönetecek.

GEFCO, Türkiye’deki Autoport ve yeni açılan Yarımca limanlarında ve  GEFCO araç stok sahalarında araç kontrol işlemlerini tamamlayacak. Kontrolleri biten araçların, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’taki 40 şehirde 152 noktadaki bayilere doğrudan teslimatı sağlanacak. 

GEFCO, ayrıca Groupe PSA Türkiye yedek parça nakliyeleri için kapıdan kapıya uluslararası ve yurt içi komple taşıma (FTL) ve acil nakliyeler için  de kara yolu ile Time Critical hizmeti verecek.  Uluslararası karayolu taşımacılığı Fransa’daki Vesoul ve Almanya’daki Bochum şehirlerinden Türkiye’deki İzmir şehrine sağlanacak. Ayrıca, Türkiye’nin yedi büyük kentinde dokuz noktaya yedek parça dağıtımı yapılacak.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: