Aznom Palladium geliyor.

BAE merkezli Aznom sınırlı sayıda Palladium’u müşteri ihtiyaçlarına göre üretecek

7 Aralık’ta BAE’nin en kuzeydeki Emirliği olan Ras Al Khaimah, Waldorf Astoria’da Monza merkezli markanın üretim hattını sınırlı sayıda misafire sunacağı özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Aznom’un hedefi gerçekten müşterilerine özel birbirinden farklı otomobiller üretmek. Adım adım inşa edilecek iç tasarım öğeleri üretim sürecini şekillendirecek. Aznom, her aracın büyük bir tutku ve özenle elle yapıldığı bir dönemde ünlü olan tarihi İtalyan karoser yapımcılarının adımlarını takip etmek istiyor.

7 Aralık’ta Ras Al Khaimah etkinliğinde üç ilginç yeni araç tanıtılacak. Serpas, Serpas Coupé ve Dolce Vita… Bu üç teklif, müşterinin kişiselleştirme talebi üzerine benzersiz, kişiye özel tek seferlik araçlar haline gelmeye hazır.

Aznom Serpas mutlak bir prömiyer değil, ancak şu anda piyasaya sunulmanın eşiğinde. Geçmişin görkemli yarış prototiplerinden ilham alan gerçek bir “örümcek”, şehvetli ve çekici yanını gizlemiyor. Aerodinamik, sportif bir yarış arabasını hatırlatıyorsa, iç mekan lüks ve konforun en iyisine sahiptir. BAE’de sergilenen model, tanınmış İngiliz yarış prototipleri ve Gran Turismo otomobilleri üreticisi Radical’in en son kreasyonu olan Rapture SL bağış aracına dayanıyor.

Aznom Serpas Coupé, Serpas’ın en sert versiyonu. Araç, kardeş otomobille aynı tarza sahip ancak iç mekanda daha fazla konfor özelliği sunarken daha da yüksek bir performans düzeyine ulaşmaya çalışıyor. Ras Al Khaimah’da sergilenen Serpas Coupé, Lotus Emira’nın etrafında inşa edilmiş olup, harika bir performansa ulaşmasını sağlarken aynı zamanda sürüşü de keyiflidir. Şirketin, müşterilerini dış renklerden iç mekanlara kadar, mekanik ve motor kurulumlarını bile özelleştirme imkanıyla en üst düzeyde kişiselleştirmeden yararlanmaya teşvik ettiğini söylemeye gerek yok.

Büyük sürpriz ise Dolcevita olacak. Bu isim başlı başına Aznom’un bu araca verdiği detaylara, konfor özelliklerine ve son rötuşlara dikkat çekiyor. Dolcevita, zarafetinden ödün vermeyen “kaslı” tarzıyla tek kelimeyle güzel, büyüleyici. AMG GT mühendisliği, eşsiz performans ve yol tutuşu için kaputun altında kükrüyor olacak.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: