Ducati MultiStrada V4 İpek Yolu Büyük Tur Belgeseli

Beş bölümden oluşacak belgeselin ilk bölümü Ducati internet sitesinde yayınlandı.

Belgeselin çekimi yaklaşık iki ay sürdü ve bu sürede Multistrada V4 10.000 km’den fazla yol kat ederek beş farklı ilde 2000 yıllık tarihe tanıklık etti. Yolculuk, İç Moğolistan otlakları, Gobi Çölü, Yunnan tropikal yağmur ormanları ve dağ şehri Chongqing gibi yerlerde kayda alındı.


İlk bölümde, Dakar yarışını tamamlayan ilk Çinli sürücü Zhao Hongyi, ailesini Sincan’ın vahşi güzelliğini keşfetmeye getiriyor. İkinci bölümde, Wen Congping ve Çin’deki Ducati bayilerinin 9 temsilcisi, “Shangzhen Merkez İlköğretim Okulu” ile birlikte bir yardım projesinde yer almak için Wuhan’ı Suizhou’ya bağlayan yol boyunca seyahat ediyor. Üçüncü bölüm, Multistrada V4’ün otomotiv sektöründe uzman Xu Qun ile birlikte Chongqing şehrinin dağ yollarındaki mücadelesine odaklanıyor. Dördüncü bölüm Yunnan tropikal ormanlarında, Multistrada V4 ve Chen Zhen iş birliğini yansıtırken; beşinci bölüm, Luo Hao ve şarkıcı Mao Chuan, İç Moğolistan’ın uçsuz bucaksız otlaklarını geçiyor.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d