Euromaster, TSE 12047 Belgeli Bayileriyle Daha Güçlü

Garantisi Devam Eden Araçlara En Uygun Garantili Hizmet Euromaster’da!

Michelin Grubu çatısı altında hem lastik hem araç bakım hizmeti sunan Euromaster, hizmet ağı içerisindeki TS 12047 sertifikalı bayileriyle de garantisi devam eden araçlara bakım ve onarım hizmeti sunuyor. Faaliyetlerinde kaliteyi odak noktası alan Euromaster, bu kapsamda Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) belirlediği kriterleri karşılayan ve TS 12047 hizmet yeterlilik belgesini almaya hak kazanan bayi sayısını artırıyor. Euromaster’ın Türkiye’deki toplam 156 hizmet noktası arasında yer alan ve TS 12047 sertifikasına sahip 20 farklı şehirdeki 30 servis noktası, başta garantisi devam eden araçlara olmak üzere en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunuyor.

Türkiye’nin 54 ilinde 156’ya varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, hizmet altyapısını daha da güçlendiren çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda Euromaster, özel servislerin garantisi bitmemiş araçlara hizmet sunabilmesi için gereken “TS 12047 hizmet yeterlilik belgesi” şartını yerine getiren bayi sayısını artırıyor. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen bayi çalışma kriterlerini karşılayan Euromaster’ın 20 farklı şehirdeki 30 servis noktası, TS 12047 sertifikaları sayesinde en kaliteli hizmeti, başta garantisi devam eden araçlara olmak üzere en uygun koşullarda sunuyor.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d