OLAĞANÜSTÜ EĞLENCELER: BENTAYGA OUTDOOR PURSUITS KOLEKSİYONU

Bentley Mulliner’den yeni bir Bentayga koleksiyonu, geleneksel İngiliz açık hava aktiviteleri için piyasaya çıkıyor.

Bentley’nin kendi bünyesindeki özel bölümü tarafından, dış mekanlar düşünülerek üç benzersiz özelliğin küratörlüğünü yaptı ve toplamda 11 otomobil Crewe’da el yapımı olarak üretildi. Bu eşsiz koleksiyon, olta balıkçılığı, binicilik ve köpek yürüyüşü gibi en ikonik İngiliz açık hava aktivitelerinden üçünü kapsamakta.

Kapıların iç kısmındaki dokunmuş yün kaplama, koltuk arkası cepleri, tutma kolları ve gösterge panelinin etrafındaki diğer ayrıntılar, zaten sınıfında lider olan iç mekana daha fazla doğal doku katıyor. Havana, Cumbrian Yeşili ve Manyetik, bu kırsal kesim otomobili için ideal dış özellik renkleri olarak seçilmiş. Pursuits Collection müşterilerine sunulan ısmarlama kakma örnekleri arasında zıplayan at motifi, sinekle balık tutma sahnesi, İngiliz tilki köpekleri veya sadece “MULLINER” kelimesi yer alıyor.

Bentayga’nın 22 inç on kollu alaşım jantları dış boyayla eşleştirilmiş ve nihai yüzeyi üretmek için elmasla tornalanmış ve parlatılmış. Yolcular araca girişte Bentley’in led Karşılama ışıklarını, aydınlatmalı basamak plakalarını ve tüvit yüzeyleri fark ediyorlar.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: