Mercedes G550: Matrix’te Kırmızı Hapmış.

Yeni film “The Matrix Resurrections”, ABD galasını 18 Aralık 2021’de San Francisco’daki Castro Tiyatrosu’nda kutladı.

Filmin ana karakteri Neo, yine çok önemli bir soruyla karşı karşıyadır: mavi mi yoksa kırmızı hap mı? Mavi hapı alırsa, Matrix’in simüle edilmiş dünyasının günlük yaşamında kalır. Kırmızıyı seçerse, uzaylıların belirlediği hayattan bilinmeyen gerçek dünyaya geçer ve bir kez daha makinelerin egemenliğine karşı savaşır. Mercedes-Benz, tarihi film sarayının yanına heybetli bir kırmızı hap yerleştirmesiyle galada göründü. Yaklaşık 12 metre uzunluğunda, dört metre genişliğinde ve 3.5 metre yüksekliğinde kırmızı bir kapsül. İçine, selenit grisi renginde güçlü bir Mercedes-AMG G 63 yerleştirilmiş. Filmde, arazi ikonu G-Serisi de hızlı tempolu bir kovalamacada yer alıyor. Bir G 550’de (ABD modeli) isyancı, filmin iki ana karakteri olan Neo ve Trinity’nin, Matrix’ten kaçmasına yardım ediyor.

THE MATRIX RESURRECTIONS ve Mercedes-AMG G 63


“G-Serisi ve kırmızı hap birlikte çok iyi gidiyor. Her ikisi de özgürlük, bireysellik ve kendi kaderini tayin hakkı anlamına gelmekte. Bu nedenle, Warner Bros. Pictures’ı, olağanüstü ve dikkat çekici bir kurulumla ‘The Matrix Resurrections’ın dünya çapında sinema gösterimi ile desteklemekten mutluluk duyuyoruz” diyor Mercedes-Benz G GmbH Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Emmerich Schiller. Mercedes-Benz, film endüstrisinin hem ulusal hem de uluslararası alanda aranan bir ortağı olarak uzun bir geleneğe sahiptir. Warner Bros. ile yaklaşık 20 yıldır yakın bir ortaklığımız var, çünkü film ortamı marka ve ürün iletişiminin son derece duygusal bir şekilde uygulanmasına ve bir dereceye kadar ölümsüzleşmesine olanak tanıyor.”


Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d