Nissan Tokyo Auto Salon 2022’ye Hazır.

14 – 16 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan Tokyo Auto Salon 2022, Nissan’ın modelleriyle şenlenecek.

Bu yıl Tokyo Auto Salon’da Nissan yenilenmiş Note’dan Z GT 500’e, Japonya için yeni haber niteliğinde olan Fairlady Z, Aria ve Caravans modelleri ile boy gösterecek. Dünya çapında Z olarak bilinen, Fairlady Z, Japonya için ulaşılabilir, teknlojik, modern bir spor otomobili temsil ediyor.

Nissan Caravan doğada geçirilecek zamana ve yolculuğa yeni bir hava ekleme peşinde. Sert çalıklara karşı korunaklı gövde, araç içine daha fazla güneş ışığı girmesini kolaylaştıran tasarım, rahat bir çalışma ortamı, dijital şömine, tavana ve yanlara monte edilen güneş panelleri aracın doğada isteklere cevap vermesini kolaylaştırıyor.

Bir diğer dikkat çekici model olan crossover Ariya tamamen elektrikli. Hızlı, geniş, kolay kullanımlı rahat bir iç mekan sunma hedefindeki araç, hedeflerine ulaşmış gözüküyor.

Nissan Note Aura Nismo ise tam bir şehir içi yarışçısı, yumuşak,hızlı, ve kıvrak. Formula E’den gelen tecrübesini şehre yansıtan Nissan oldukça başarılı duruyor. Hıza rağmen mükemmel süspansiyonları ve sağlam gövdesi ile araç, barındırdığı e-Power sürüş sistemine çok güveniyor.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: