Yeni Kimlik: Alfa Romeo F1 Team ORLEN

Alfa Romeo F1 Takımı ORLEN’in 2022 sezonu hazırlıklarını tamamlarken yeni bir takım adı ve logosu ortaya çıktı. Yeni marka kimliği resmi olarak yayında ve önümüzdeki ayın sonlarında Barselona’da yapılacak sezon öncesi testte ilk kez görülecek.

Güncellenmiş bir ismin lansmanı, takım için yeni bir yaklaşımı temsil ediyor, tıpkı sporun yeni düzenlemeleriyle cesur yeni bir döneme girmesi gibi, aynı zamanda yakın geçmişle olan bağları koruyor. Alfa Romeo takımı ileri taşımak için taahüt altında.

Adına “F1 Takımı”nın eklenmesi, Alfa Romeo F1 Takımı ORLEN için özel bir onur. Aynı zamanda hem Sauber hem de Alfa Romeo’nun güçlü yarış DNA’sını ve bu markaların bünyesinde barındırdığı tarihi yansıtır.

Değişiklikler ayrıca FIA’ya resmi olarak sunulan şasi adına da yansıyacak; Alfa Romeo Racing’den Alfa Romeo’ya dönüşecek, bu da takım tarafından motor sporları dünyasının en tarihi markalarından biriyle daha da uyumlu hale getirilecek.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d