MINI Versiyonları Yenilendi

MINI, Resolute, Untold ve Untamed Edition versiyonlarıyla Türkiye yollarına çıkmak için gün sayıyor. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında Mayıs ayı itibarıyla yerini alacak.

MINI 3 Kapı, 5 Kapı, Cabrio ve Cooper SE modelleri Resolute Edition ile standart modellerden farklılaşıyor. Resolute Bronze renkle tamamlanan dış detaylar arasında; far çerçeveleri, radyatör ızgarası ve stoplar yer alıyor. Ayrıca yan profilde yer alan hava kanalları, kapı kolları ve bagaj kapağı da bu özel renkle bezeli. MINI modellerinde yer alan kaput şeritleri ve kapı eşik panelleri, açık ve koyu altın rengi geçişine sahip biçimde yeniden tasarlandı. Ayrıca bu şeritler Resolute yazısını da bünyesinde barındırıyor. Resolute Edition MINI modellerinin tasarımı Pulse Spoke Black 18 inç boyutundaki hafif alaşımlı jantlarla tamamlanıyor. Resolute Edition modelleri, MINI’nin en gelişmiş işletim sisteminin yeni sürümüne sahip. Kullanıcılar, 8,8 inç boyutundaki dokunmatik medya ekranı üzerinden canlı butonlara akıllı telefonlarda uygulanan kaydırma hareketiyle hükmedebiliyorlar.

Mini Cooper Resolute Edition

Standart MINI modellerine göre daha geniş boyutları ve ferah iç hacmiyle öne çıkan MINI Clubman, Untold Edition ile bu özelliklerine sportifliği de ekliyor. Untold Edition ile birlikte gelen Sage Green gövde rengi ve John Cooper Works Aerodinamik gövde kitinden esinlenerek tasarlanan ön ve arka rüzgarlıklar, MINI Clubman’e dinamik bir görünüm sağlıyor. Ayrıca motor kaputu ve tavan arasında uzanan beş adet dar şerit, Untold Edition’a özel olarak otomobildeki yerini alıyor. Parlak siyah kapı kolları, egzoz uçları, MINI logoları ve siyah renkli model yazılarıyla dış tasarımını tamamlıyor. Adaptif Led Farlar, MINI Driving Modes ve Interior Light Package bunlardan öne çıkanlar arasında bulunuyor.

Mini Cooper Untold Edition

MINI’nin macera odaklı, dört tekerlekten çekişli modeli Countryman, Untamed Edition ile çok yönlülüğü simgeliyor. MINI Countryman Untamed Edition kullanıcısını spontane olarak doğaya çıkmaya ve yeni yollar keşfetmeye teşvik eden unsurlara sahip. Ön alt koruma, alt hava giriş çevresi ve ön rüzgarlık otomobilin maceracı duruşunu destekliyor. Tavan ve dış ayna kapaklarına ek, Untamed Edition’daki MINI Countryman’in tavan rayları ile far muhafazaları da siyah renkte. Özel olarak Highland Green ile renklendirilen MINI Yours Leather Lounge spor koltukları mavi ve yeşil kontrastına sahip dikişler tamamlıyor. Tüm detaylara ek olarak MINI Countryman Untamed Edition, koltuklarında, direksiyonunda ve kapı eşiklerinde kendine has detaylara sahip. 

Mini Cooper Countryman Untamed Edition

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: