En Dinamik Mercedes-Benz: GLC

Mercedes-Benz, yeni GLC’yi 1 Haziran 2022 Çarşamba günü saat (cest) 17:00’de tanıtacak.

https://media.mercedes-benz.com/GLC adresindeki Mercedes me medya çevrimiçi platformunda ve diğer kanallarda dijital tanıtım gerçekleştirilecek. Dijital dünya prömiyeri daha sonra isteğe bağlı video olarak sunulacak. GLC, kendi segmentinde küresel pazar lideri ve en dinamik ve başarılı Mercedes-Benz SUV. Yeni nesil, yüzde 100 hibrit sürüş, mükemmel yol ve arazi özellikleri, tamamen dijitalleştirilmiş bir kokpit ve AVANTGARDE Line dahil olmak üzere kapsamlı standart donanım ile bu konumunu güçlendirmeye devam edecek.

Yeni GLC, etkileyici, sportif tasarımı lüks bir iç mekanla birleştiriyor. Değişken alana ve çok yönlü MBUX bilgi-eğlence sistemine ek olarak, standart donanım 4MATIC dört tekerlekten çekiş ve özel sürüş programları sayesinde mükemmel arazi özellikleri ile karakterize ediliyor. 100 kilometreden fazla elektrikli menzile sahip plug-in hibrit araçlar da neredeyse emisyonsuz günlük kullanıma izin veriyor.

Dijital dünya prömiyeri tamamen yeni bir film konseptine dayanıyor. Dijital ürün lansmanlarının perde arkasına eğlenceli bir bakış sağlanmakta. İzleyici, tutkulu ama biraz kafası karışmış bir yönetmen, hevesli bir ekip ve akıllı bir Formula 1 sürücüsü ile film setindeki çekim hazırlıklarının bir gözlemcisi olarak yeni GLC’nin önemli anlarını deneyimliyor.

Dünya prömiyeri, YouTube, LinkedIn ve Twitter dahil olmak üzere çok sayıda Mercedes-Benz kanalında aynı anda meraklılarına canlı olarak yayınlanacak. Medya temsilcileri ayrıca Mercedes me medya hakkında derinlemesine bilgi alacaklar. Orijinal İngilizce seslendirmeye ek olarak sese ek olarak, altı dilde kaynak sunulacak. Videolar, fotoğraflar, grafikler ve basın bültenleri gibi materyaller tanıtıma katkı sağlayacak. Mercedes-Benz uzmanlarıyla sanal Soru-Cevap işlevi, dijital dünya prömiyeri bağlamında bireysel soruların yanıtlanmasını sağlayacak.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d