Hero Motocorp, Konumunu Güçlendiriyor

Dünyanın en büyük motosiklet ve scooter üreticisi Hero MotoCorp, dünya çapında büyük beğeni toplayan üç ürününün Euro-5 uyumlu yeni modellerini Türkiye’de pazara sundu.

Türkiye’de hali hazırda beğeniyle kullanılan Xpulse 200 motosikletinin yanı sıra, Hero Motocorp scooter’ları, beş yıllık garanti süresi ile müşterilerine kalite ve güvence sunuyor. Euro-5 ürün yelpazesi, şirketin modern tasarım, en yeni teknoloji ve farklı özellikler sunma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Türkiye’deki Hero MotoCorp ürün yelpazesinde popüler Pulse 200 4V motosiklet ve Dash 110 ile Dash 125 scooter’ları yer alıyor. 2014 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Hero MotoCorp, satış, servis ve yedek parça sağlayan 100’ün üzerinde temas noktası ağı ile müşterilerine hizmet veriyor. Ürünlerin tasarım ve geliştirme süreçleri, Hindistan ve Almanya’daki Ar-Ge tesislerinde yürütülüyor.

Alıcı müesseseler için tercih edilen bir ortak olan Hero MotoCorp, aynı zamanda önde gelen teslimat sağlayıcılarının özel tedarikçisi ve Dash 110 favori seçimdir.

Hero Xpulse 200 4

Motosiklet, 8500 dev/dak’da maksimum 18,4 BHP güç ve 6500 dev/dak’da 17,35 Nm’lik bir tepe torku üreten 200cc Euro 5, 4 supaplı yağ soğutmalı bir motorla güçlendirilmiştir. Motor 5 vitesli bir şanzımanla eşleştirilir. Yoğun trafikte daha iyi ısı yönetimi için, soğutma sisteminde 7 kanatlı bir yağ soğutucusu yer alıyor. Yağ soğutmalı motor sadece orta ve üst düzey devir aralığında üstün güç sağlamakla kalmıyor aynı zamanda rahat seyir için yüksek hızlarda bile stressiz motor performansı sunuyor.

Son teknolojiyle donatılmış XPulse 200 4V, daha uzun mesafe için konforlu bir sürüş garanti ediyor. Gelişmiş LED farlar, geceleri daha iyi görüş sağlıyor ve yolu homojen bir şekilde aydınlatıyor. Akıllı telefon bağlantısı ve çağrı uyarıları ile tam dijital LCD gösterge paneline sahip model, gidilen yeri kişiye adım adım yönlendirmelerle gösteren navigasyon sistemi, vites göstergesi, eco modu, iki adet kilometre sayacı ve standart tek kanallı ABS gibi özelliklere sahiptir.

Çift amaçlı lastikler, 10 kademeli ayarlanabilir tek amortisörlü süspansiyon, 825 mm’lik erişilebilir koltuk yüksekliği ve 220 mm’lik yerden yükseklik, macera severler için çok yönlü bir paket sunuyor. İyi tasarlanmış şasi kurulumu sayesinde, XPulse 200 4V, ister günlük kullanımda ister arazi sürüşlerinde üstün bir deneyim sunuyor.

Dash 125

Dash 125 ile sürücü, araç ve bağlantı işlevlerine hızlı ve rahat bir şekilde erişebiliyor. Bluetooth bağlantılı yeni dijital hız göstergesi, gelen ve cevapsız arama uyarılarını, yeni mesaj uyarılarını ve düşük yakıt göstergesini görüntülüyor. Ayrıca ön kısımda USB şarj bağlantı noktası bulunuyor.

Dash 125, yüksek performanslı bir sürüş için 9 BHP @ 7000 RPM olağanüstü bir motor gücü ve talep üzerine 10.4 NM @ 5500 tork üreten 125cc Euro 5 uyumlu bir motorla üretilmiştir.

Dash 110

Dash 110, yüksek performanslı bir sürüş için 7250 RPM’de 8 BHP’lik olağanüstü bir motor gücü ve talep üzerine 8.7 NM @ 5750’lik tork üreten 110cc Euro 5 uyumlu bir motorla üretilmiştir.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d