Downtown 250i Kymco

KYMCO, yepyeni modelleriyle Türkiye yollarında adını duyurmayı sürdürüyor.

Nisan ayında gerçekleştirilen Motobike İstanbul 2022’de tüm modellerini görücüye çıkartan marka, şimdi ise KYMCO Downtown 250i modelini Türkiye pazarına sundu. Yeni Downtown 250i; bir maxiscooterda aranacak her şeyi fazlasıyla bünyesinde barındırırken, geniş bagaj hacmi, yüksek performansı, yenilikçi tasarımı ve konforlu sürüş yapısına ek olarak standart olarak sunulan ‘Artçı Sırt Dayaması’ sayesinde hem sürücünün hem de artçısının konforunu en üst seviyeye çıkartıyor.

Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile Türkiye yollarına çıkan KYMCO’nun bu yenilikçi modelini satın almak isteyenler hemen teslim alabiliyor. Dünyanın en büyük scooter üreticileri arasında yer alan KYMCO’nun yepyeni modeli Downtown 250i, sunduğu tüm özelliklerinin yanı sıra hemen teslim imkânıyla da motosiklet severlerin ilgisini en üst seviyede çekiyor.

Kymco Downtown 250i

KYMCO Downtown 250i, yenilikçi özellikleriyle de dış görünüşünü tamamlarken, Euro 5 motoru, standart olarak sunulan ABS’si ile hem güvenlik hem de verimlilik sunuyor. Analog ve dijital ekranın birleşimiyle minimum sürüş yorgunluğu ve maksimum sürüş zevkini kullanıcılarına veriyor. 810 mm yüksekliğe sahip konforlu selesi ve 12.5 litrelik yakıt deposu da özellikle uzun mesafeli sürüşlerde konfor sağlıyor. Standart olarak gelen artçı sırt dayaması ise en önemli özelliği

192 kilogramlık ağırlığa sahip KYMCO Downtown 250i’nin 246 cc’lik hacme sahip 4 zamanlı tek silindirli motoru, hem gücü hem de verimliliği en üst seviyede sunuyor. Sunduğu 22.4 HP’lik maksimum gücüyle bir maksiscooterdan beklenen performansı veren Downtown 250i, 100 kilometrede yalnızca 3,4 litrelik bir yakıt tüketimi verisine sahip.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: