Max, Kırmızıyı Sevdi.

Ödüllü tamamen elektrikli kentsel EV’sinin ezici başarısının ardından Honda, daha fazla öne çıkan bireysellik için benzersiz dış tasarım sunan yeni bir Honda e Limited Edition’ı tanıttı.

Avrupa genelinde yalnızca 50 adetle sınırlı olan yeni üretim, şimdiye kadar ki en seçkin Honda e deneyimini sunuyor. 2020’de Avrupa ve Japonya’da piyasaya sürülmesinden bu yana Honda e, yenilikçi tasarımı ve ilerici teknolojisiyle dünya çapında büyük beğeni topladı. Dünyada Yılın Kentsel Otomobili ve Red Dot Tasarım Ödülleri de dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Honda e Limited Edition, Advanced Grade’ı temel alarak ilk kez bir dizi kontrast siyah vurguyla Premium Kristal Kırmızı boya ile sunuldu. Bu kentsel EV’nin zarif ve duygusal stilini daha da yükseltmek için ön ve arkada siyah rozetler ve benzersiz 17 inç siyah alaşımlar tanıtıldı.

FORMULA 1 ROLEX GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’EMILIA-ROMAGNA 2022’deki zaferinden hemen önce Max Verstappen, eklektik sokak sanatıyla uluslararası üne sahip Dozza yakınlarında bir Honda e Limited Edition sürdü. Dünya Sürücüler Şampiyonu, orta çağ köyünün dar ve kıvrımlı sokaklarında manevra yaparken Honda e Limited Edition’ın elektrik performansından ve göz alıcı tarzından etkilendi.

Verstappen, “Honda e Limited Edition tek kelimeyle harika. “Korkak bir görünüme, kompakt bir tasarıma sahip ve sürmesi eğlenceli. Harika bir elektrikli kentsel araç.”

Honda e Limited Edition bugün satışa çıkıyor ve müşteriler yerel bayileriyle https://www.honda.co.uk/cars/new/honda-e/honda-e-limited-edition.html adresinden iletişime geçebilirler.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: