Ege, Vespa’yı Sevdi.

Türkiye’de Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Vespa, Doğan Trend Otomobilite Gaziemir’de Vespa severlerle buluşuyor.

75 yaşını geçen, her yıl satış adetlerini artıran ve Türkiye’de Doğan Trend tarafından temsil edilen Vespa yeni lokasyonlarında Vespa severlerle buluşuyor. Vespa, İzmir’in güzel havasına, kısa mesafelerde ulaşılan sahillerine ve renklerine renk katmak için Gaziemir’de ikinci lokasyonunda yerini aldı. İzmir’de artan nüfus ile giderek yoğunlaşan trafiğe ve bireysel ulaşıma olan talebin artmasına birebir çözüm sunan Vespa, aynı zamanda keyifli yolculuklarıyla İzmirlilere de eşlik edecek. İzmir’de açılan yeni lokasyonunda Vespa, İtalyan tasarımlı özel showroomu ile ziyaretçilere Vespa’nın mutlu yolculukların başrolü olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Vespa İzmir Gaziemir

Özel tasarım shoowroomu ile ziyaretçilerine İtalyan esintileri sunan mağazada Vespa, geniş model seçeneklerini İzmir’deki sevenleriyle buluşturuyor. Gaziemir’deki bu yeni lokasyon Primavera, GTS, Sprint, Sei Giorni ve Elettrica gibi teknolojiyi ve ikonik tasarımlarını bir arada sunduğu modellerini İzmirlilere deneyimletiyor.

Vespa, 2018 yılında teknolojisini, estetik tasarımıyla buluşturarak Elettrica’yı üretti. Tamamı İtalya’daki fabrikasında üretilen Vespa’nın bu elektrikli motosikleti, tamamen sessiz ve pratik bir sürüş sunmasının yanında estetik açıdan da Vespa çizgileriyle beğeni topladı. 2021 yılında 75. yılını kutlayan Vespa, bu kapsamda GTS ve Primavera versiyonlarında 75. yıl özel serisini satışa sundu. Geçtiğimiz yıl Dior ile iş birliği yapan marka, 2022 yılında ise Justin Bieber tasarımlı Vespaları sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

%d blogcu bunu beğendi: