Doblo’dan Haber Var

Kendisine bir elektrikli kardeş gelen Doblo, sosyal medyada üç farklı hikayeyi videolaştırarak anlatıyor.

Müşteri merkeziliği ve kendi müşterileri için her zaman güvenilir bir ortak olmanın önemi bu yeni kampanyada vurgulanmakta.  Yeni Doblò, reklamlarda arka planda kalır, ancak çalışma hedefleri ve parlak fikirleri için mükemmel bir araç olduğundan her zaman yanlarında.

FIAT PROFESSIONAL’ın sosyal kanallarında yayınlanan hikayeler, geleneksel olarak diğer alanlara ait malzemelere alternatif bir kullanım sağlayan üç yenilikçi ve sürdürülebilir start-up’ı sergiliyor. Onları ayıran nokta, Yeni Doblò ve E-Doblò’yu birbirinden ayıran ve onları  ileri görüşlü şirketler için mükemmel bir araç haline getiren aynı ustalıktır.

Yeni Doblo

İlk hikaye, yenilikçi, vegan, kısmen organik malzemeler, hayvan derisine alternatifler ve geri dönüştürülmüş kumaşlar kullanarak çanta ve aksesuarlar tasarlayan Bergamo merkezli bir moda markası olan B Corp Miomojo’nun kreasyonlarını sergiliyor. Kaktüs veya mısır, elma atıkları veya geri dönüştürülmüş balık ağları ile üretilen tasarımcı koleksiyonları bu büyük İtalyan yaratıcılığının örnekleri.

İkinci reklam, 2016 yılında mimar Tiziana Monterisi ve kocası Alessio Colombo tarafından ortaklaşa kurulan yenilikçi bir start-up olan  Ricehouse’u anlatıyor. Ricehouse, pirinç üretiminden gelen tüm yenmeyen atıkları, teknolojik olarak gelişmiş ve yüksek derecede sürdürülebilirliğe sahip yeni, sağlıklı ve etik yapı malzemelerine dönüştürür. Temel amaç, yeni malzemeleri ticarileştirmek.

Yeni Fiat Dobo

Son olarak, üçüncü hikaye, taş ocaklarının ve üretim laboratuvarlarının üretim atıklarından gelen mermer tozundan yapılmış yenilikçi ve türünün tek örneği bir kumaş üreten bir start-up olan Fili Pari’ye odaklanıyor. Proje, Milano Politecnico’daki iki genç kadının – Francesca ve Alice – son kağıtlarından doğdu ve bölgeyi tekstil dünyasına yeniden bağlama arzusuyla motive edildi.

Videolar, yaratıcı ajans Leo Burnett tarafından geliştirildi ve Tobia Passigato yönetimindeki yapım şirketi Buddy Film tarafından üretildi. Film müziği  Red Rose prodüksiyonları için Flavio Ibba tarafından imzalandı.

C-VAN segmentinde başarılı bir modelin yeni nesli olan Yeni Doblò, modülerlik, sürdürülebilirlik ve güvenlik açısından en iyisini sunarak onu daha güvenilir, çok yönlü ve esnek bir iş ortağı haline getiriyor. Yeni model iki uzunlukta, üç farklı konfigürasyonda ve hem elektrikli hem de içten yanmalı motorla sunulmaktadır.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d