DS’de de Kampanya Var

DS Automobiles, rakiplerinden ayrılan zarif modellerinin avantajlı satış koşullarını Aralık ayında da taçlandırmaya devam ediyor.

Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan rakipsiz ve karizmatik tasarımıyla farkını belli eden DS 4, 300 bin TL için 12 ay vadeli %0,99 faizli kredi fırsatıyla showroomlardaki yerini aldı. DS Automobiles’in büyük sedan modeli DS 9, seçkin görünüme ve yenilikçi teknolojilere tek bir otomobilde sahip olmak isteyenler için 300 bin TL için 12 ay vadeli %0,99 faizli kredi seçeneği teklifi ile dikkat çekiyor.

DS Automobiles 2022 Kampanya

Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri sunuyor. DS Automobiles’in Aralık ayı teklifleri kapsamında; özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip DS 4, 300 bin TL’ye 12 ay vadeli %0,99 faizli kredi fırsatıyla kompakt hatchback sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışına sahip otomobile sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Seçkin tasarıma yenilikçi teknolojiler eşliğinde sahip olmak isteyenlere hitap eden zarif sedan modeli DS 9’da da 300 bin TL için 12 ay vadeli %0,99 faizli yine çok özel bir kredi fırsatı sağlanıyor.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: