2023 Hollanda GP Öncesi Mercedes-AMG Petronas F1 Takımı

Sezonun ikinci yarısı Zandvoort’un kumullarında başlıyor.

Toto Konuşuyor: Hollanda

İşe dönmek güzel. Yaz tatili, herkesin hak ettiği bir mola vermesi için önemlidir, ancak biz yarışçılarız ve rekabetin heyecanını seviyoruz.

Yeniden enerji dolu bir şekilde dönüyoruz ve sezonun ikinci yarısı için hazırız. Mücadele edilecek çok şey var ve vitesi düşürmeyeceğiz. İkinci sıra için Takımlar Şampiyonası’ndaki mücadelede sıkı bir şekilde çaba göstereceğiz. Aynı zamanda 2024 için gelişimi de ileri taşıyacağız. Bu hafta sonundan itibaren heyecanla beklediğimiz zorluklar bunlar.

Zandvoort, sezonu yeniden başlatmak için harika bir yer. Eğimli virajlar ve kumullar arasında dalgalanarak ilerleyen yüksek hızlı bölümleriyle zorlayıcı bir pist. Tutkulu Hollandalı hayranların harika bir atmosfer yarattığı ve her zaman sporumuzun harika bir kutlaması olan bir yer. Bu yılın farklı olmayacağına eminim ve oraya gitmeyi dört gözle bekliyorum.

Formel 1 – Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, Großer Preis von Belgien 2023. Lewis Hamilton Formula One – Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, 2023 Belgian GP. Lewis Hamilton

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d