TOTO Las Vegas GP İçin Konuşuyor

Mercedes-AMG Petronas Formula 1 takımı 2023 Las Vegas’ta ne yapacak?

Brezilya muhtemelen sezonun en zorlu haftasıydı. ABD ve Meksika’da vaat eden performansların ardından, Brezilya’da en iyi performansımızı sergileyemedik. Kurulumda yanlış bir dönüş yaptığımızı belirlemek için sıkı çalıştık; bunu yaptık. Hatalarımızı anladık ve performans kaybımızı sahaya açıklayabiliriz. Bu, Şampiyonlar Sıralaması’nda P2’yi güvence altına almaya çalışırken önemlidir.

Aynı zamanda, bilinmeyen bir mekânda yarışmanın zorluğuna hazırlanıyoruz. Sahip olduğumuz sınırlı bilgiyi kullanarak en iyi şekilde hazırlandık ve öngörebileceğimiz bazı benzersiz özellikler var. Program diğer yarışlara göre farklı. Gece koşacağız, ambiyans ve pist sıcaklıkları muhtemelen tek haneli olacak. Üstelik, pist düzeni kendisi, birçok yavaş virajın olduğu ancak uzun düzlüklerin bulunduğu alışılmadık bir yapıya sahip. Hepimiz için büyük bir meydan okuma olacak ve bunun üstesinden gelmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu, pist dışında da büyük bir çaba gerektirecek. Kendi dördüncü dönüm yanındaki üç katlı Vegas Kulübü dahil etkileyici bir misafir ev sahipliği programımız var. Medya ilgisi tavan yapacak ve arabaların Las Vegas Strip’te yarıştığını görmek sezonun en heyecan verici anlarından biri olacak. Spor dünyasının gözleri F1 üzerinde olacak ve muhteşem bir şov sergilemeyi dört gözle bekliyoruz. Gerçekten şahane bir şey olacak izlemek.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d