Mobil 1, Oracle Red Bull Racing’in 2023 Formula 1 Dünya Şampiyonası’ndaki Başarısını Destekliyor.

Sezon boyunca takımların birlikte hareket etmesi sonucunda sağlanan iyileştirmeler, eşi benzeri görülmemiş yeni başarıların elde edilmesinde rol oynadı.

Mobil 1, 2023 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nı hem üreticiler hem de Max Verstappen’in pilotlar klasmanındaki liderliğiyle tamamlayan Oracle Red Bull Racing ile olan birlikteliklerinden dolayı gurur duyuyor.

Mobil 1, 2023 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda zafere ulaşan ve hem pilotlar hem de üreticiler klasmanında unvan sahibi olan Oracle Red Bull Racing ile yan yana durmaktan gurur duyuyor. Bu üstün başarı, takımın 6’ncı Üreticiler Şampiyonluğu zaferi ve Max Verstappen’in arka arkaya 3’üncü Pilotlar Şampiyonluğu zaferi anlamına geliyor.

SAO PAULO, BRAZIL – NOVEMBER 05: Race winner Max Verstappen of the Netherlands and Oracle Red Bull Racing celebrates with his team in the Pitlane after the F1 Grand Prix of Brazil at Autodromo Jose Carlos Pace on November 05, 2023 in Sao Paulo, Brazil. (Photo by Rudy Carezzevoli/Getty Images)

Oracle Red Bull Racing, 2023 sezonunda olağanüstü bir performans gösterdi. Grid boyunca heyecan verici mücadeleler, kusursuz pit stoplar ve çok sayıda Grand Prix’de takımın güç-aktarma sistemi, performansı, verimliliği ve tutarlılığıyla sezona damgasını vurdu. Tüm bu başarılı performans, takımın Formula 1 tarihine geçmesini sağladı.

Ali Burçin Titizel

Eğitimini hayatına yansıtmayan; Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Uzmanı. Otomobilist, Fotoğrafçı, Blogger, Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitmeni

Bunları da sevebilirsiniz

%d