Haberler

AUDI 80 – 1993

Alman üretici için 1990’lı yıllar pek parlak başlamamıştı. 1993 yılına girerken işçi çıkartmak zorunda kalan marka S2 ile parlak günlerine dönmeyi planlıyordu.

Dacia’da Değişim Rüzgarları

Yeni tanıttığı konsept aracı Manifesto ile Dacia; müşteri yaklaşımından satış politikasına, showroomlarından kurum kimliğine bir çok yeni felsefeyi hayata geçiriyor.

En Büyük Festivale Az Kaldı

Intercity İstanbul Park, 2018 yılından beri düzenlediği farklı konseptteki iki festivali birleştirerek, Türkiye’nin en büyük festivali olacak “V Weekend” festivalini hayata geçirecek.

TPŞ’de, 30 Yıl Sonra Bir İLK

30 yıl aradan sonra Türkiye Pist Şampiyonasında start alan ilk kadın sporcu olan Seda Kaçan, ilk yarışından itibaren takımı Bitci Racing ile birlikte geliştirdiği süreleriyle sezona hızlı bir başlangıç yapmıştı.

İpek Yolu Rallisi Türkiye’den Geçiyor

Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’den başlayan rallide ekipler, Tuna Nehri’ni takip ederek Sırbistan ve Bulgaristan üzerinden Balkanlar etabını tamamlayarak Türkiye’deki ilk durakları olan İstanbul’a geldiler.

İzmir’de Drift Var

Organizasyon 27 Ağustos Cumartesi günü idari ve teknik kontrol ile başlayarak, antrenmanların ardından en iyi 16 pilot belirleneceği sıralama turları ile devam edecek.

Pirelli Takvimi 2023

2023 Pirelli Takviminin konsepti, fotoğrafçıya hayatı boyunca esin kaynağı olan hayali ve gerçek İlham Perilerine odaklanıyor.

AUDI Küre Konsepti Dört Üye Oldu

İsmindeki “sphere” ifadesine işaret eden model, ailenin diğer üyeleri skysphere, grandsphere ve urbansphere konsept araçlarında olduğu gibi iç mekan tasarımları ve otonom sürüş teknolojisinde ulaştığı noktayla dikkat çekiyor.

Yeni SUV: Kia Nero

Yeni Kia Niro Hibrit, 1.6 litrelik benzinli motor ve elektrik motoruyla 141 PS kombine güç ve 265 Nm kombine tork sunuyor.

Hyundai Avrupa’da Tasarıma Kucak Açıyor

11 ülkeden toplam 43 öğrencinin katıldığı projede bir otomobilin tasarım süreçleri, marka ve pazar analizleri, stil araştırmaları ve eskizlerden başlayarak 3D modellemeye kadar bir çok aşamanın üzerinde duruldu.

World Engine by Volkswagen

The T-Roc and T-Roc Cabriolet will be the first models to be delivered with the new engine.  The 1.5 TSI is a key pillar of the Volkswagen engine range because it powers many models worldwide, from the T-Cross3 through to the Passat Variant4. We have continuously enhanced the compact four-cylinder unit. It now offers significant fuel

Suzuki Ara Veriyor

Suzuki, 2022 sezon sonu itibarıyla Dünya Dayanıklılık Şampiyonası ve MotoGP’deki faaliyetlerini sonlandıracak.

Akçaabat’ta Off-Road Var

06 Ağustos Cumartesi sabahı saat 10.00’da başlayacak yarışın ilk gününde, Hıdırnebi Mevkii Acısu Balıklı Yaylası’nda yer alan ve tamamen doğal Karadeniz yayla ormanlarında geçen 10.5 kilometre uzunluğundaki mukavemet etabı 4 kez geçilecek.

Ducati Panigale V4 Güncelleniyor.

Ducati Panigale V4, motosikleti her seviyeden sürücü için daha kolay ve daha sezgisel hale getiren bir dizi elektronik iyileştirmenin tanıtımıyla 2023 Model Yılı için evrimine devam ediyor.

Ege, Vespa’yı Sevdi.

Türkiye’de Doğan Holding’e bağlı Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Vespa, Doğan Trend Otomobilite Gaziemir’de Vespa severlerle buluşuyor.

Aro (1993)

Çok kısa bir süre de olsa ülkemizde de satışa sunulan Romanya’dan ithal arazi otomobili…

TOGG, Denemede

Gemlik Tesisi, üretim kapasitesi 175 bin adede ulaştığında toplam 4 bin 300 kişiye istihdam sağlayacak.

Max, Kırmızıyı Sevdi.

Ödüllü tamamen elektrikli kentsel EV’sinin ezici başarısının ardından Honda, daha fazla öne çıkan bireysellik için benzersiz dış tasarım sunan yeni bir Honda e Limited Edition’ı tanıttı.

Crystal Red to Max Verstappen

“The Honda e Limited Edition is simply lovely,” said Verstappen. “It has funky looks, a compact design and is fun to drive. It’s a great electric urban vehicle.”

Partnership For Ten Years

Over these ten years, Juventus has confidently stayed the course on its path towards victory; meanwhile, Jeep has continued to open new roads, enhancing the proverbial off-road capability of its SUVs and reaching unforgettable success stories.

Dingolfing, Yeni BMW 7’nin Üssü Oldu

Dingolfing Fabrikası, yeni BMW 7 Serisi üretimi için optimize edilmiş üretim bandı ve lojistik gereksinimler doğrultusunda hem BMW Group’a milyonlarca Euro tasarruf sağlıyor hem de çevreyi daha az kirleten bir tesis olarak otomotiv sektöründe örnek teşkil ediyor.